Hakkımızda

İstanbul’da faaliyet gösteren Oba ambalaj, Esenyurt’ta 20.000 m2 açık 7.500m2 kapalı alanda kendine ait fabrika binasında hizmet veren Türkiye oluklu mukavva endüstrisinin modern tesislerinden biridir.

1982 yılında kurulan Oba Ambalaj, üyesi olduğu Avrupa Oluklu Mukavva Sanayicileri Federasyonu FEFCO’nun belirlemiş olduğu standartlarda üretimini gerçekleştirmektedir.

TSE tarafından ISO 9001 ve BRC Kalite Yönetim Standardı, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Standardı ile belgelendirilen Oba Ambalaj, ayrıca Gıda ile Temas Eden Ambalaj Üretimi İzin Belgesi’ne de sahiptir.

Oba Ambalaj’ın toplam 15.000 ton/yıl kutu üretim kapasitesine sahip makine parkı, en modern sistemlerin bir araya getirilmesinin sonucudur.

Son dönemde kendi öz kaynakları ile yapmış olduğu yeni tesisi ve web ofset yatırımı ile ofsete nazaran daha kaliteli ve daha uygun maliyetli ürünler ile partnerlerine hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır.

Oba Ambalaj, yüksek kaliteli üretimini AR-GE gücü ile de destekleyerek müşteriye özel çözümler sunmaktadır.

Kendisini, müşterilerinin stratejik ortağı olarak gören Oba Ambalaj müşterilerine yaptığı servisi kendine ait özel kapalı ve kayar perdeli araç filosu ile gerçekleştirmektedir.

Saygılarımızla.

Misyonumuz

Kaliteli üretim, hızlı teslimat, kesin çözümler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak, son teknoloji ile en iyi ürünleri kullanarak müşterilerimize “uygun maliyetli” ve çevre dostu ürünler sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyacını anlamak, problemlerini çözerken kendilerine tasarruf ettirmek, bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek ve sektöründe lider firması olmaktır.

Kalite Politikamız

Kaliteyi bir sistem yaklaşımı olarak prensip edinmiş olan firmamız bütün proseslerinde (yönetim dahil) müşteri istek ve beklentilerini temel girdi olarak benimsemiş olup müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek ve sürekliliğini sağlayabilmek için gerekli kalite planlarını oluşturmuştur.